STREFA ARCHITEKTA
I PROJEKTANTA WNĘTRZ

Współpraca PAP DECO z projektantami 
i architektami wnętrz

PAP DECO wychodzi naprzeciw potrzebom projektantów oraz architektów wnętrz, oferując niezbędną pomoc w każdym zakresie. Pomagamy w realizacji projektów: na etapie tworzenia koncepcji wnętrza, oferując możliwość zamówienia próbnika wybarwień oraz katalogu w wersji papierowej; na etapie wizualizacji, poprzez udostępnienie plików obj; na etapie realizacji projektu, wypożyczając niezbędne do oceny jakości i koncepcji produkty oraz poprzez obsługę posprzedażową.

Aby poznać warunki współpracy, dołącz do Strefy Architekta.
DOŁĄCZ

Pliki obj dla architektów i projektantów wnętrz

Wiemy jak ważna jest dbałość o detale, dlatego ułatwiamy tworzenie wizualizacji architektom oraz projektantom wnętrz oferując pliki obj mosiężnych uchwytów 
i dekoracji ściennych.

Dołącz do Strefy Architekta, aby otrzymać dostęp do bazy modeli 3D oraz pozyskiwać informacje o bieżących aktualizacjach plików.

Jeśli w bazie nie ma interesującego Cię pliku, skontaktuj się z nami.
Dołożymy wszelkich starań aby udostępnić Ci model w jak najszybszym terminie.
POBIERZ PLIKI

PLIKI OBJ i 3DS

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Cenimy sobie możliwość wyboru i personalizacji, dlatego też większość uchwytów i dekoracji ściennych PAP DECO posiada kilka wariantów rozmiarowych i kolorystycznych, co ułatwia tworzenie wyjątkowych kompozycji
oraz dopasowanie produktów do poszczególnych projektów.

Wiemy, że wyobraźnia może być nieograniczona i chcemy pomagać w realizacji wizji projektantów i architektów wnętrz, dlatego dbamy o indywidualne podejście, oferując również rozwiązania szyte na miarę. 
Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość materiału pozwalają nam na przyjmowanie zamówień na wyroby artystyczne z mosiądzu według projektów indywidualnych, które od podstaw stworzone zostały przez projektanta.

PAP DECO realizuje również projekty okuć mosiężnych, balustrad, stelaży do mebli i innych mosiężnych elementów według indywidualnej wyceny.

Jeśli chcesz zrealizować własny projekt, napisz do nas, aby wspólnie ustalić koncepcję, wizję oraz sposób i termin jej realizacji.
NAPISZ DO NAS

KATALOG ORAZ CENNIK UCHWYTÓW I DEKORACJI

Pobierz katalog oraz cennik produktów

Zapisując się do Strefy Architekta otrzymasz pełen inspiracji katalog PAP DECO
i aktualny cennik ręcznie tworzonych mosiężnych uchwytów i dekoracji ściennych
oraz jako pierwszy dowiesz się o nadchodzących nowościach i zmianach w ofercie.

Jeśli chcesz otrzymać katalog w wersji papierowej, napisz do nas na architects@papdeco.com, a wyślemy Ci go pocztą lub będziesz mógł odebrać go
w naszym warszawskim showroomie.
POBIERZ

ZAMÓW PRÓBNIK
WYBARWIEŃ

Wszystkie nasze uchwyty i dekoracje ścienne wykonywane są ze 100% mosiądzu pochodzącego z recyklingu i mogą zostać wykończone w 13 różnych wybarwieniach. 
Aby ułatwić pracę projektową z wybarwieniami, architektom i projektantom wnętrz oferujemy próbnik wybarwień, który dostępny jest na zamówienie.

Jeśli chcesz posiadać próbnik wybarwień w swojej pracowni - skontaktuj się z nami.
ZAMÓW

ZAMÓW PRÓBNIK
WYBARWIEŃ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO,
DOŁĄCZ DO STREFY ARCHITEKTA

Strefa Architekta PAP DECO to możliwość dowiadywania się o nowych projektach i produktach marki
oraz dostępności nowych plików 3ds i obj przedpremierowo. Zapisz się i bądź pierwszy!
Najcześciej zadawane pytania
Czy są dostępne pliki 3ds i obj wszystkich produktów?
Wiemy jak ważny jest łatwy dostęp do modeli, dlatego PAP DECO na bieżąco aktualizuje bazę plików obj i 3ds mosiężnych uchwytów meblowych i dekoracji ściennych. Większość modeli znajduje się w naszej bazie i można pobrać je po zapisaniu się do Strefy Architekta. Niektóre produkty nie posiadają jeszcze odpowiadających im plików 3ds czy obj, jednak pracujemy nad ich aktualizacją
Czy mogę zamówić plik 3ds lub obj, jeśli nie znajduje się on w bazie?
Oczywiście. Jeśli tylko któregoś z plików nie można znaleźć w bazie, prosimy o kontakt na architects@papdeco.com. Dołożymy wszelkich starań aby wykonać skan uchwytu bądź dekoracji ściennej w jak najszybszym terminie.
W jaki sposób rozpocząć współpracę z PAP DECO?
Aby rozpocząć współpracę z PAP DECO i zostać naszym partnerem, wystarczy zapisać się do Strefy Architekta lub napisać do nas na architects@papdeco.com, gdzie Obsługa Klienta dostarczy wszelkich informacji o warunkach współpracy i przygotuje wszelkie niezbędne materiały.
Czy mogę dokonać zmiany w wybranym modelu uchwytu lub dekoracji ściennej?
Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo istotny jest detal. Każdy z naszych produktów tworzony jest ręcznie na specjalne zamówienie, dlatego też w większości przypadków możliwe są zmiany w standardowych produktach, polegające m.in. na zmianie rozstawu, rozmiaru, a nawet kształtu. Niektóre ze zmian mogą zostać przeprowadzone bez zmiany w cenie uchwytu czy dekoracji ściennej, a niektóre podlegają dodatkowej wycenie. Jeśli zależy Ci na konkretnej zmianie, przed dokonaniem zamówienia skontaktuj się z nami na architects@papdeco.com. Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Twoim oczekiwaniom.
Czy każdy z uchwytów i dekoracji ściennych dostępny jest w 13 wybarwieniach?
Większość naszych uchwytów i dekoracji ściennych dostępna jest w 13 wybarwieniach. Czasami ze względu na wymagający projekt, np. z dużą liczbą głębokich żłobień niemożliwe jest pokrycie uchwytu czy dekoracji ściennej powłokami galwanicznymi (nikiel, miedź, perła, nikiel matowy, srebro patynowane). W przypadku mebli wybarwienia również mogą być ograniczone.
Czy uchwyty PAP DECO są odporne na warunki atmosferyczne?
Dzięki zastosowaniu lakieru mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne PAP DECO są przystosowane do normalnego użytkowania, jednak w większości przypadków nie zaleca się ich montażu na zewnątrz. Jeśli produkty PAP DECO mają zostać zastosowane na zewnątrz (np. na drzwiach wejściowych) rekomendujemy zastosowanie powłoki 24K złota lub skontaktowanie się z nami w celu ustalenia dodatkowego zabezpieczenia.
Czy uchwyty PAP DECO można montować do drzwi?
Większość uchwytów PAP DECO może zostać zamontowana na drzwiach, również dwustronnie, jednak wymaga to zastosowania odpowiedniego systemu montażowego, który każdorazowo indywidualne omawiany jest z Zamawiającym. Jeśli chcesz zamontować uchwyty na drzwiach - skontaktuj się z nami na architects@papdeco.com.
Czy wszystkie produkty PAP DECO wytwarzane są tradycyjną technologią odlewniczą?
Nie. Technika odlewnicza dotyczy kolekcji Art, Organic oraz WallDecorations. Uchwyty z kolekcji Modern tworzone są nowoczesnymi technologiami, a następnie ręcznie wykańczane.
cartcrosschevron-downarrow-up