KOLEKCJE DEKORACJI
I UCHWYTÓW MEBLOWYCH

Odkryj unikatowe kolekcje mosiężnych uchwytów meblowych oraz dekoracji na ścianę z mosiądzu łączących w sobie tradycyjną technologię odlewniczą z nowoczesnymi technikami.

Zainspiruj się i twórz unikatowe wnętrza w każdym stylu z wykorzystaniem ręcznie tworzonych okuć meblowych i oryginalnych ozdób ściennych.

ArtCollection - UCHWYTY MEBLOWE Z MOSIĄDZU

ArtCollection - UCHWYTY MEBLOWE 
Z MOSIĄDZU

Uchwyty meblowe z kolekcji Art wytwarzane tradycyjną technologią odlewniczą to kwintesencja sztuki rzeźbiarskiej zamknięta w mosiądzu, gdzie harmonia łączy się z wysublimowaną abstrakcją.

Nawiązująca do stylu ArtDeco oraz neoklasycyzmu ArtCollection inspiruje do wykorzystania z pozoru bogatych zdobień w subtelnej formie, tworząc ekskluzywne wnętrza obok których nie sposób przejść obojętnie.

Odkryj piękno ponadczasowych uchwytów dla koneserów najwyższej jakości
i wyrafinowanej formy.
ZOBACZ SKLEP

ModernCollection - UCHWYTY MEBLOWE Z MOSIĄDZU

Ład i harmonia oparte na linii koła i prostokątu. Mosiężne uchwyty meblowe z kolekcji Modern dla miłośników prostych, ale efektownych rozwiązań najwyższej jakości to minimalistyczne kształty tworzone przy pomocy nowoczesnych technologii.

Inspirowane prostotą geometrii i szlachetnością samego materiału, mosiężne gałki do mebli, uchwyty muszlowe i liniowe z mosiądzu pozostają ponadczasowym rozwiązaniem zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Odkryj naszą interpretację minimalizmu.
ZOBACZ SKLEP

ModernCollection - UCHWYTY MEBLOWE Z MOSIĄDZU

OrganicCollection - UCHWYTY MEBLOWE Z MOSIĄDZU

OrganicCollection - UCHWYTY MEBLOWE Z MOSIĄDZU

Nierówne żłobienia, nieregularne kształty flory i fauny rzeźbione i tworzone ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników w lokalnej manufakturze. Mosiężne okucia meblowe i dekoracje na ścianę z kolekcji Organic to piękno nieperfekcyjnej natury opisane w mosiądzu.

Dekoracje do wnętrz z motywem zwierzęcym i roślinnym, wprowadzają do nich powiew świeżości i lekkości, jednocześnie kojąc zmysły i przykuwając wzrok.

Odkryj kolekcję Organic i wprowadź subtelny urok płynący z natury do swojego wnętrza.
ZOBACZ SKLEP

WallDecorations - MOSIĘŻNE DEKORACJE ŚCIENNE

Ponadczasowe, ręcznie tworzone dekoracje ścienne z mosiądzu wykonane tradycyjną technologią odlewniczą z kolekcji WallDecorations to połączenie wielopokoleniowej tradycji rzemieślniczej z innowacyjnym designem i najnowszymi trendami we wnętrzach.

Ponad 30 wzorów mosiężnych dekoracji ściennych dostępnych w kolekcji w różnorodnych rozmiarach i wybarwieniach pozwala na tworzenie nieoczywistych kompozycji zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

Zainspiruj się i daj się ponieść nieograniczonej niczym wyobraźni.
ZOBACZ SKLEP

Wall Decorations - MOSIĘŻNE DEKORACJE ŚCIENNE

OrganicCollection - UCHWYTY MEBLOWE Z MOSIĄDZU

PAP DECO x Focus Stones by PERIHDESIGN

Ręcznie rzeźbiony, majestatyczny mosiądz połączony z wyrafinowanymi kamieniami naturalnymi: onyksem i alabastrem, ujęty w nowatorskiej kolekcji oświetlenia i mebli, która stała się zbiorem prawdziwych dzieł sztuki rzemieślniczej.

Wspólna kolekcja PAP DECO x Focus Stones by PERIHDESIGN podkreśla kunszt rzemieślniczy i unikalność każdego przygotowanego ręcznie modelu. Majestatyczny kamień i wysokiej klasy mosiądz uszlachetnią przestrzenie w stylu francuskim, klasycznym czy eklektycznym.

ZOBACZ SKLEP
cartcrossarrow-up