Katalog
produktów i cennik

Jeśli chcesz uzyskać katalog w formie papierowej, możesz zamówić go przez nasz sklep internetowy. Cennik uchwytów oraz dekoracji ściennych znajdujących się na stronie www.papdeco.com jest jedynym obowiązującym cennikiem marki PAP DECO.

Jeśli jesteś projektantem bądź architektem wnętrz, przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo: office@papdeco.com.

pliki .obj dla architektów
i projektantów WNĘTRZ

Pliki obj mosiężnych dekoracji ściennych oraz uchwytów meblowych dostępne dla architektów i projektantów wnętrz umożliwiają wizualizacje uchwytów i dekoracji ściennych w projektach.

Jeśli wybrany produkt nie znajduje się w naszej bazie, skontaktuj się z nami mailowo: architects@papdeco.com. Dołożymy wszelkich starań aby przygotować wskazany plik w dogodnym terminie.

Mosiądz

Mosiądz to stop miedzi i cynku, odporny na korozję oraz trwalszy i twardszy od brązu materiał najwyższej jakości. Jego cechą charakterystyczną jest jednak powolne „starzenie się”. Uchwyty i dekoracje ścienne w mosiądzu naturalnym lub polerowanym mogą się utleniać, pokrywać naturalną patyną lub zmieniać odcień, co związane jest z naturalnymi procesami zachodzącymi w materiale. Poniżej znajdziesz wskazówki użytkowania mosiężnych uchwytów i dekoracji ściennych, które pozwolą Ci otaczać się pięknem płynącym z ręcznej pracy przez długie lata.

pielęgnacja, czyszczenie
i montaż

Wszystkie mosiężne elementy PAP DECO zabezpieczane są bezbarwnym lakierem lub woskiem, chroniącym je przed działaniem czynników zewnętrznych, dlatego też nie ma przeciwwskazań do stosowania ich w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Przy większych zamówieniach możliwe jest wykonanie montażu przez profesjonalnego pracownika
PAP DECO.

WARUNKI
GWARANCJI

Każdy z uchwytów i dekoracji ściennych objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

Należy jednak pamiętać, że patynowanie, utlenianie czy zmiana odcienia mosiądzu, będące naturalnymi procesami zachodzącymi w materiale nie stanowią podstawy do reklamacji.
POBIERZ WARUNKI GWARANCJI
cartcrossarrow-up