KONTAKT

Jeśli masz pytania dotyczące oferty lub potrzebujesz doradztwa, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego.   PAP DECO - SHOWROOM WARSZAWA

  Napisz do nas
  office@papdeco.com
  Chwilowo nieczynne

  Showroom w trakcie renowacji
  OTWARCIE WKRÓTCE

  WSPÓŁPRACA
  Z PROJEKTANTAMI
  Jeśli jesteś projektantem lub architektem wnętrz i chcesz podjąć współpracę z marką PAP DECO lub masz pytania związane z realizacją zamówień, dostępnymi plikami obj, wysyłką próbnika wybarwień bądź katalogu, skontaktuj się z:
  Anna Orczyk - Specjalista ds. Obsługi Klienta
  OBSŁUGA KLIENTA
  INDYWIDUALNEGO
  Jeśli chcesz uzyskać informacje dotyczące bieżącego zamówienia, terminu realizacji czy poprosić o pomoc w doborze uchwytów czy dekoracji ściennych PAP DECO, skontaktuj się z:
  Agnieszka Osajkowska - Projektant wnętrz | Specjalista ds. Obsługi Klienta
  DYREKTOR
  ZARZĄDZAJĄCY
  W sprawach związanych z dystrybucją, eksportem, marketingiem czy PR, skontaktuj się z:
  Filipina Hanus
  CEO
  Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio 
  z właścicielami firmy, napisz lub zadzwoń:
  Piotr Papliński
  Marcin Papliński
  Najcześciej zadawane pytania
  Jaki jest termin realizacji zamówienia?
  Standardowy okres oczekiwania na mosiężne uchwyty lub dekoracje ścienne PAP DECO wynosi od 4 do 6 tygodni. Czas realizacji może wydłużyć się przy dużych zamówieniach, niestandardowych realizacjach lub przy wyjątkowo dużej ilości zamówień. W sytuacjach szczególnych, wymienionych powyżej czas realizacji zamówienia może przedłużyć się maksymalnie do 8 tygodni. W tym przypadku Klient zostanie powiadomiony o zmianie terminu realizacji w trakcie składania zamówienia lub tuż po jego złożeniu.
  Jakie są dostępne formy płatności?
  W sklepie internetowym PAP DECO można dokonać płatności za pośrednictwem: przelewu bankowego, BLIK, Paypal oraz karty płatniczej.
  Czy mam możliwość przyspieszenia realizacji?
  Istnieje możliwość przyspieszenia realizacji zamówienia na uchwyty i dekoracje ścienne za pośrednictwem wyboru przycisku Ekspresowej realizacji. Ekspresowa realizacja każdorazowo wiąże się z dopłatą 30% wartości całego zamówienia oraz musi zostać potwierdzona przez pracowników sklepów. Czas oczekiwania w przypadku Ekspresowej realizacji wynosi do 14 dni roboczych.
  Jak długo należy czekać wybierając opcję ekspresowej realizacji?
  W przypadku wyboru Ekspresowej realizacji, za którą dopłata stanowi 30% wartości całego zamówienia, na uchwyty i dekoracje ścienne z mosiądzu należy czekać do 14 dni roboczych. Ekspresowa realizacja każdorazowo powinna być zatwierdzona przez pracowników sklepu.
  Czy wybór wybarwienia wpływa na czas realizacji?
  Wszystkie uchwyty i dekoracje ścienne z mosiądzu tworzone są ręcznie na specjalne zamówienie, a proces ich tworzenia jest wieloetapowy. Wybór wybarwienia innego niż mosiądz naturalny wydłuża proces o dodatkowy etap - patynowania, polerowania bądź pokrywania powłoką galwaniczną, natomiast nie ma to wpływu na ostateczny termin realizacji zamówienia, który wynosi standardowo od 4 do 6 tygodni.
  Czy mogę złożyć zamówienie osobiście w showroomie?
  Tak. Zamówienie na uchwyty i dekoracje ścienne może zostać złożone osobiście w showroomie PAP DECO przy ul. Długiej 8/14 w Warszawie; w sklepie dystrybutora; telefonicznie pod numerem: +48 517 946 111 bądź mailowo, pisząc na: office@papdeco.com. Każde zamówienie trafia do realizacji po otrzymaniu wpłaty, niezależnie od formy zamówienia.
  Czy złożenie zamówienie u dystrybutora wiąże się z dłuższą realizacją?
  Nie. Złożenie zamówienie przez dystrybutora nie wiąże się z dłuższym czasem realizacji.

  PAP DECO nie ma jednak wpływu na datę przekazania zamówienia do realizacji przez dystrybutora, a czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia otrzymania zamówienia wraz z potwierdzeniem wpłaty od dystrybutora. W skrajnych przypadkach, może się więc zdarzyć, że czas oczekiwania na uchwyt będzie dłuższy od standardowego. Współpracujemy z zaufanymi dystrybutorami, którzy tak jak my cenią sobie satysfakcję klienta, a tego typu sytuacje nie zdarzają się często.
  Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
  Oczywiście. Zachęcamy do osobistego odbioru zamówień w naszym showroomie przy ul. Długiej 8/14 w Warszawie.
  Czy mogę zapłacić przy odbiorze?
  Wszystkie mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne PAP DECO wykonywane są na specjalne zamówienie, a warunkiem rozpoczęcia realizacji jest dokonanie wpłaty za całość zamówienia, dlatego też nie ma możliwości płatności przy odbiorze.
  Czy mogę dokonać zwrotu produktu?
  Produkty pozbawione wad nie podlegają zwrotowi ze względu na fakt, iż każda z dekoracji ściennych oraz uchwytów meblowych z mosiądzu tworzona jest na indywidualne zamówienie w wybarwieniu wybranym przez Klienta.
  Czy mogę anulować zamówienie po rozpoczęciu produkcji?
  Dbając o jak najszybszy czas realizacji, tuż po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie rozpoczynamy pracę nad jego produkcją, dlatego też nie ma możliwości anulowania zamówienia na uchwyty i dekoracje PAP DECO po otrzymaniu informacji, iż zamówienie zostało przyjęte do realizacji.
  Jak mogę zareklamować produkt?
  Reklamację należy zgłosić pisząc na e-mail: office@papdeco.com. W tytule wiadomości należy wpisać: REKLAMACJA / [data reklamacji] / [numer zamówienia]. W treści wiadomości prosimy o wskazanie powodu reklamacji, opis wad, dołączenie zdjęć dokumentujących wady produktów oraz preferowany sposób rozwiązania reklamacji.
  Czy żółknięcie mosiądzu jest powodem do reklamacji?
  Mosiądz to materiał naturalny, który starzeje się z czasem. Żółknięcie, powolne patynowanie czy pojawianie się delikatnych plamek na uchwytach bądź dekoracjach ściennych jest więc procesem naturalnym, wynikającym z cech charakterystycznych mosiądzu i nie stanowi podstawy do reklamacji.
  Czy mogę wymienić produkt?
  Ze względu na fakt, iż wszystkie uchwyty i dekoracje ścienne tworzone są ręcznie na indywidualne zamówienie, nie ma możliwości wymiany.
  Czy mogę zmienić wybarwienie, jeśli okaże się, że nie pasuje?
  Wybór wybarwienia powinien zostać dokonany na podstawie przemyślanej decyzji.

  Jeśli jednak okaże się, że dane wybarwienie nie odnajduje się w danej przestrzeni, w niektórych przypadkach istnieje możliwość zmiany wybarwienia na inne za dodatkową opłatą (np. zmiana uchwytu czy dekoracji w mosiądzu naturalnym na mosiądz
  polerowany). Koszt przesyłki zwrotnej oraz ponownej wysyłki na adres podany w zamówieniu pozostaje po stronie Klienta.

  W większości, zmiana wybarwienia łączy się jednak z koniecznością stworzenia uchwytu lub dekoracji od nowa, co wiąże się z pokryciem kosztu nowego zamówienia.

  Wybarwienia można zobaczyć na stronie internetowej www.papdeco.com lub osobiście w naszym showroom’ie przy ul. Długiej 8/14 w Warszawie. 

  Wszystkie kwestie związane z możliwością zmiany wybarwienia, w tym możliwość ich wykonania oraz ewentualny koszt dodatkowy, rozwiązywane są indywidualnie - mailowo (office@papdeco.com) lub telefonicznie: +48 517 946 111.
  W jakich miastach mogę znaleźć uchwyty PAP DECO?
  Uchwyty i dekoracje ścienne PAP DECO można znaleźć m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Radomiu oraz Katowicach. Pełna lista dystrybutorów znajduje się tutaj.
  Gdzie mogę zobaczyć uchwyty na żywo?
  Większość uchwytów i dekoracji ściennych PAP DECO można zobaczyć w oficjalnym showroomie marki przy ul. Długiej 8/14 w Warszawie. Zachęcamy do odwiedzania salonów naszych dystrybutorów, gdzie na podstawie przykładowych wzorów będą mogli zobaczyć Państwo na żywo jakość wykonania oraz możliwe wybarwienia.

  Dystrybutorzy nie posiadają ekspozycji pełnej oferty PAP DECO, dlatego też w przypadku chęci zobaczenia konkretnego modelu na żywo, w celu ustalenia jego dostępności w salonie, prosimy najpierw o kontakt z dystrybutorem, którego planują Państwo odwiedzić.
  Gdzie można uzyskać informacje techniczne?
  Wszelkie informacje dotyczące danych technicznych można otrzymać kontaktując się z naszą Obsługą Klienta pisząc na office@papdeco.com lub dzwoniąc: +48 517 946 111.
  Gdzie można uzyskać uzyskać informacje ze statusem zamówienia?
  Informacje o statusie zamówienia mogą Państwo sprawdzić po zalogowaniu się do panelu klienta lub kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta mailowo: office@papdeco.com lub telefonicznie: +48 517 946 111.
  cartcrosschevron-downarrow-up