Koszty dostawy

• Kurier - 25 zł brutto

• Paczkomat InPost - 25 zł brutto ( możliwość wybrania tej opcji zależna jest od rozmiaru paczki obsługiwanej przez przewoźnika. Informacje na temat obsługiwanych wymiarów paczek: https://inpost.pl/pomoc-rodzaje-i-wymiary-paczek-kurierskich

• Odbiór osobisty - 0 zł
Producent zastrzega sobie prawo do wyboru przewoźnika ze względu na samodzielną kalkulację ceny paczki zgodnej z wymiarami i wagami paczek oraz zasadami obsługi klientów wskazanych przewoźników.

Klient ma możliwość zamówienia paczki do paczkomatów InPost tylko w przypadku gdy wymiary paczki są zgodne ze standardami wskazanymi przez przewoźnika. Informacje na temat obsługiwanych wymiarów paczek: https://inpost.pl/pomoc-rodzaje-i-wymi...urierskich W przypadku paczek o niestandardowych wymiarach lub wadze, producent zastrzega sobie prawo do zmiany ceny przesyłki po złożeniu zamówienia przez Klienta, o czym Klient zostanie poinformowany w ciągu paru dni od złożenia zamówienia. 

W sytuacji gdy zamówienie Klienta zostanie spakowane w więcej niż jedną paczkę o niestandardowej wadze lub wymiarach, producent również zastrzega sobie prawo do naniesienia dodatkowej opłaty o czym Klient zostanie poinformowany w krótkim okresie po złożeniu zamówienia.
cartcrossarrow-up