Poprzedni
Następny

HISTORIA

Marka PAP DECO zrodziła się w głowie Piotra i Marcina Paplińskich. Bracia wychowywali się w rodzinie artystycznej, która od 28 lat zajmuje się szeroko pojętą metaloplastyką, w tym m.in. produkcją ekskluzywnych statuetek na najważniejsze wydarzenia w Polsce. Znajomość cech charakterystycznych mosiądzu, jego funkcjonalności, stały kontakt z materiałem oraz odkrycie rynkowej niszy

doprowadziły braci do stworzenia pierwszego projektu mosiężnej dekoracji ściennej (Icon).

 

Obecnie bracia prowadzą firmę wspólnie z Ojcem, który zaszczepił w nich pasję nie tylko do mosiądzu, ale przede wszystkim do rzemiosła i sztuki. PAP DECO powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie przede wszystkim estetykę, unikalność, ponadczasowość, jakość oraz dbałość wykonania.

MISJA

Naszą misją jest inspirowanie do otaczania się pięknymi przedmiotami, które niosą na sobie znamiona historii, pasji i ręcznej pracy.

 

W PAP DECO inspiracje czerpane z natury, architektury, geometrii i ludzkiego ciała subtelnie przenikają się z rzemieślniczym charakterem mosiądzu, tworząc codzienne doświadczenia, kreując wyjątkową rzeczywistość.

PUBLIKACJE